Office Home and Business 2010

zł169.00
VAT included
 • Klucz jest w 100% oryginalny i legalny
 • Licencja używana przeznaczona na jedno stanowisko komputerowe
 • Klucz działa we wszystkich wersjach językowych, w każdym regionie świata
 • Licencja bezterminowa, kompatybilna z Windows 7, 8, 10 w wersji 32/64 bit-owej
 • Wraz z kluczem wysyłamy link do pobrania pakietu oraz pełną instrukcję obsługi
Quantity

Microsoft Office Home and Business 2010 

Korzystając z Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, jesteście Państwo doskonale wyposażeni do codziennej pracy na Waszym domowym komputerze. Office Home and Business 2010 to wypróbowany i przez lata udoskonalany pakiet programów do najróżniejszych zastosowań biurowych, poczynając od edycji prostych tekstów, poprzez pisanie listów biznesowych, profesjonalnych dokumentów, do bardziej złożonych operacji, jak zestawianie statystyk czy ocen arkuszy kalkulacyjnych aż na przekonujących prezentacjach kończąc. Microsoft Office 2010 Home and Business łączy w jednym pakiecie wszystkie popularne aplikacje biurowe.

Odpowiedni program pakietu Office na każde życzenie

W wersji Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2010 otrzymacie Państwo kompleksowy pakiet z następującymi programami:

 • Word 2010 do edycji tekstów
 • Excel 2010 dla tabel i arkuszy kalkulacyjnych
 • PowerPoint 2010 do tworzenia prezentacji
 • OneNot 2010 do szybkiego sporządzania notatek
 • Outlook 2010 do zarządzania kontami e-mail, kontaktami i terminami

Wszystkie programy pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, pomogą Państwu w codziennej pracy i pozwolą cieszyć się jej zadziwiającymi efektami. Intuicyjny interfejs użytkownika programu Microsoft Office Home and Business 2010, pomaga szybko zorientować się w obsłudze poszczególnych funkcji i ułatwia bardziej efektywną pracę.

Nowe funkcje w programie Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

 • Nowe, ulepszone narzędzia do formatowania obrazu, takie jak nasycenie kolorów czy efekty artystyczne powodują, ńe Państwa dokumenty w Microsoft Office 2010 Home and Business, wyglądają jeszcze atrakcyjniej.
 • Tworzenie profesjonalnych dokumentów w krótkim czasie, dzięki nowym szablonom w programach Word i PowerPoint. Efekty będą Państwa zadziwiać!
 • Nowe narzędzia do komunikacji i zarządzania w Microsoft Office Home and Business 2010, pozwolą Państwu na bardziej kompleksowe korzystanie z programu Outlook.
 • Połączcie Państwo swoje konto Outlook z Waszym telefonem, a otrzymacie dostęp do Waszych kontaktów z dowolnego miejsca.
 • Aplikacje Office Web Apps umożliwiają pracę z dowolnego miejsca.
 • Wspólne tworzenie dokumentów w Word, PowerPoint, Excel i OneNote, umożliwia jeszcze lepszą współpracę różnych użytkowników.

Jeszcze więcej możliwości polepszania efektów wizualnych w Microsoft Office 2010 Home and Business

Office 2010 Home and Business kładzie szczególny nacisk na wizualną formę projektu. Wykorzystujcie Państwo w tym celu znacznie rozbudowane i ulepszone narzędzia do obróbki obrazu. Optymalizujcie nasycenia kolorów, wykorzystujcie efekty artystyczne jeszcze kreatywniej. W PowerPoint można teraz wstawiać osobiste klipy video, aby Wasze prezentacje stawały się jeszcze bardziej przekonywujące. Wszystkie Państwa dokumenty dzięki Microsoft Office Home & Business 2010 zostają wizualnie wzbogacone a sam program pozwala na niezwykle kreatywną pracę.

Elastyczna praca dzięki pakietowi Office Web Apps

Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2010 umożliwia pracę w dowolnym miejscu. Z Office Web Apps, rownież znanym jako Microsoft Office Online, macie Państwo możliwość elastycznego dostępu do plików z różnych urządzeń. Edytujcie Państwo swoje dokumenty w podróży i uaktualniajcie je na bieżąco. Organizujecie swoje miejsce pracy, gdzie tylko chcecie, nie będąc związanym z komputerem domowym. Nie ma przy tym znaczenia, czy używacie Państwo laptopa, czy innego urządzenia mobilnego z dojściem do internetu. Web Apps uruchamia sie za darmo, wystarczy tylko posiadać konto Windows, aby z tej usługi skorzystać.

To niezawodne oprogramowanie biurowe Microsoft Office Home and Business 2010 jest odpowiednie zarówno dla użytkowników o wyszukanym guście jak i dla posiadaczy małych firm. Wszystkie aplikacje biurowe pomogą Państwu w codziennej pracy i sprawią, że zadania będą wykonane jeszcze wydajniej. Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm ułatwi Państwu codzienne życie i zaoszczędzi czas, który możecie Państwo wykorzystać w inny sposób.

Microsoft

Specific References

6 other products in the same category: