Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

zł219.00
VAT included
 • Klucz jest w 100% oryginalny i legalny
 • Licencja używana przeznaczona na jedno stanowisko komputerowe
 • Klucz działa we wszystkich wersjach językowych, w każdym regionie świata
 • Licencja bezterminowa, kompatybilna z Windows 7, 8, 10 w wersji 32/64 bit-owej
 • Wraz z kluczem wysyłamy link do pobrania pakietu oraz pełną instrukcję obsługi
Quantity

Microsoft Office Home and Student 2013 

Osiągajcie Państwo więcej w szkole, na uczelni i w domu, dzięki Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Róbcie wrażenie imponującymi prezentacjami, wykorzystujcie najróżniejsze szablony z Word albo Excel oraz twórzcie własne, świetne dokumenty.Sporządzajcie bardzo łatwo z pomocą Office Home & Student 2013 notatki i teksty w Word, twórzcie wspaniałe prezentacje w PowerPoint i przenoście dane w tabele i na listy.

Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały w pakiecie Microsoft Office Home and Student 2013 optycznie dopasowane do siebie. Dzięki  facelifting możliwe jest tworzenie jasnych i zwięzłych struktur, które umożliwiają sprawne tworzenie dokumentów. Pliki tekstowe i tabele mogą być łatwo odczytywane i przerabiane na ekranie. Zarówno początkujący, jak i biurowy specjalista są w stanie zasiąść do programu Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów i od razu znacznie przyspieszyć swoją pracę.

Główne walory Office 2013 Home and Student:

 • Praca w chmurze: tworzycie Państwo dokument na swoim komputerze a następnie edytujecie go w innym, dowolnym miejscu.
 • Personalizacja: szybki dostęp i zróżnicowane zdolności adaptacyjne różnych programów, zapewniają wygodne i wydajne użytkowanie 
 • Layout w czasie rzeczywistym: w czasie, gdy elementy graficzne, takie jak zdjęcia i pliki video są przenoszone- teksty zostają porządkowane na nowo.
 • PDF konwertowanie powrotne: zawartość piku PDF można ponownie edytować do dokumentu Word.
 • Fill Flash: Excel rozpoznaje Państwa indywidualne wzory i mustery, bez potrzeby tworzenia formuł oraz makr i komfortowo uzupełnia dane.
 • Pop-upy: wszystkie wymagane informacje są prezentowane, bez konieczności wychodzenia z widoku.

Cloud Computing

Office Home & Student 2013 został zoptymalizowany dla Windows 7 tak, by bezproblemowo współpracować z różnymi urządzeniami.  Funkcja Cloud umożliwia Państwu komfortowy dostęp do danych, nawet jeśli nie macie Państwo dostępu do swojego komputera. Wykonujcie swoją pracę z Microsoft Office Home and Student 2013, również na świeżym powietrzu, w pociągu, autobusie albo kawiarni.

Łatwa obsługa

Office 2013 Home and Student jest zaprojektowany tak, ze możliwa jest współpraca na różnych urządzeniach.  Excel, Word I PowerPoint może być używany na kompaktowych urządzeniach z ekranem dotykowym i Ultrabooks, jak również na wysokowydajnych All-in-One z ekranami HD o wysokiej rozdzielczości. Z nowym układem graficznym, Word w pakiecie Office 2013 Home and Student, można czytać o wiele łatwiej i na dowolnym ekranie.

Intuicyjne użytkowanie

Z pomocą minimalistycznego design oraz schludnej i nowoczesnej grafiki, Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów przyspiesza obsługę ekranu dotykowego jeszcze bardziej. Zwykle korzystanie z pakietu Office 2013 Home and Student, zostaje tutaj ulepszone poprzez dodanie kolorów oraz animacji. Szybki dostęp i zdolności adaptacyjne pojedynczych narzędzi, powoduje, że praca z programem staje się komfortowa i wydajna. Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów oferując przyjazny interfejs i możliwość pracy w chmurze, dają możliwość wykonywania przez Państwa zadań biurowych w domu oraz w podróży.

Microsoft

Specific References

6 other products in the same category: